Výroba sportovních dresů

Vyrábíme a navrhujeme sportovní dresy hokejové, fotbalové, dresy na motokros (motodresy) a enduro, cyklistické dresy (cyklodresy), sportovní dresy na florbal, americký fotbal, softball, basketball, pozemní hokej a v podstatě pro jakékoli další sportovní či nesportovní aktivity. Vyrábíme hokejové dresy již od jednoho kusu. Cenu zakázky určujeme individuálně dle počtu požadovaných kusů. Pro fotogalerie a více informací si vyberte níže:

Výroba vlajek, vlaječek a textilních bannerů

Navrhujeme a vyrábíme i vlajky a vlaječky. Nabízíme vlajky a vlaječky standartních rozměrů, ale i kterýchkoli nestandartních rozměrů a tvarů. Je pouze na vás, jakou vlajku či textilní banner potřebujete vyrobit - uděláme vše, co je v našich možnostech abychom se vašim potřebám přizpůsobili. Cenu zakázky opět určujeme individuálně dle vašich potřeb a počtu požadovaných kusů. Novinkou v našem sortimentu jsou unikátní mobilní bannery.

Minidresy

Stále populárnější jsou takzvané minidresy. My vám navrhneme a vyrobíme minidresy přesně podle vašeho zadání. Vyrábíme minidresy klasické (s přísavkou) v našem originálním tvaru, ale také unikátní minidresy jako ozdoba na láhev s alkoholem - placatku. Ceny našich minidresů jsou různé, záleží především na objednaném množství, ale především jsou velmi přijatelné!

Reklamní předměty a propagační materiály

Společnost Panartex s.r.o. vám vyrobí prakticky jakékoli propagační materiály a reklamní předměty z textilu. Na velikosti, tvaru a využití vůbec nezáleží. Kromě bannerů a vlajek dokážeme vyrobit předměty podle vašich představ. Možností jak můžeme uskopojit vaše touhy po propagačních materiálech je opravdu nepočítaně. Cena zakázky je samozřejmě individuální dle vašich potřeb a počtu požadovaných kusů.
O nás I Nabídka I Reference I Odkazy I Kontakt I Mapa stránek