Vybrané reference

Zde vám prezentujeme některé vybrané reference - zajímavé zakázky či výrobky, které společnost Panartex s.r.o. realizovala. Jakékoli další reference vám samozřejmě velmi rádi poskytneme - kontaktujte nás.
 

Profesionální motokrosové, cyklokrosové a jiné sportovní kluby a prodejci dresů

Mezi naše klíčové klienty patří motokrosové, cyklokrosové, hokejové, fotbalové a další profesionální kluby, prodejci dresů a doplňků a i jednotliví motokrosoví a cyklokrosoví nadšenci. Například jsme vyráběli dresy pro jeden z nejznámějších českých motokrosových klubů Motoklub Jiřetín.

Mobilní bannery, vlajky a podobné produkty na různé prezentační akce

Naše mobilní bannery butterfly wings i jiné textilní bannery či vlajky najdete na řadě větších či menších promo akcí a venkovních i in-door prezentacích.

Sportovní dresy pro firmy

Jedním z klíčových segmentů naší produkce je výroba dresů pro firmy jako reprezentační předmět pro různé firemní sportovní akce. Vyrobili jsme dresy například na fotbal či hokej pro řadu větších či středních firem.

Fotbalové, hokejové, florbalové a další dresy pro amatérské kluby

Nabízíme dresy již od jednoho kusu. Díky tomu k našim zákazníkům patří řada malých sportovních klubů, většinou amatérských. V této oblasti nejvíce vyrábíme fotbalové a florbalové dresy.

Minidresy

Naše speciální minidresy, které vyrábíme například na placatky jsou oblíbeným produktem jako reklamní a dárkové předměty nejen pro řadu firem a sportovních klubů.

Další reference

V průběhu mnoha let naší existence jsme vyráběli řadu produktů pro mnoho zákazníků. Na požádání vám rádi poskytneme jakékoli konkrétní reference relevantní právě k vaší poptávce, kontaktujte nás.
 
O nás I Nabídka I Reference I Odkazy I Kontakt I Mapa stránek